Jdi na obsah Jdi na menu

Pokud chcete něco vědět o mně

24. 6. 2012

Narodila jsem se v Brně a už od základní školy jsem měla jasno v tom, co bych chtěla dělat jako velká - chtěla jsem být veterinářem. A to se mi také povedlo a můj největší koníček se stal mým povoláním.

Protože jsem vystudovala brněnskou Fakultu veterinárního lékařství a navíc jsem moravák jak poleno, chtěla jsem v Brně také zůstat. Bohužel stejnou touhu má většina veterinárních lékařů, kteří si za studií Brno zamilují, a tak je velký problém zde najít uplatnění.

Nakonec jsem začala pracovat v Praze ve veterinární klinice AA-Vet, kde jsem se setkala se spoustou zajímavých lidí i pacientů a byla to pro mne obrovská zkušenost. Prostředí velké kliniky mi ale úplně nevyhovovalo a tak jsem si po čase udělala vlastní ordinaci v Kralupech nad Vltavou. Poté, co jsme se přestěhovali do Svinařova, jsem si otevřela ordinaci ve Smečně na náměstí a kralupskou ordinaci přestala provozovat. Mohu se tedy podstatně více věnovat svým smečenským pacientům.

V ordinaci mi vyhovuje osobní přístup k pacientům a největší radost mi udělá uzdravené zvíře a jeho spokojený majitel

Budu moc ráda, když se za mnou přijdete se svým zvířátkem podívat a ještě radši, když se Vám u mne bude líbit

script>

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PODĚKOVÁNÍ

(Pejšová Ilona, 24. 9. 2016 21:09)

Moc děkuji za profesionální a osobní přístup k mým miláčkům, byli jsme velice spokojeni a máme pocit že máme svého rodinného veterinárního lékaře. Je to naše milá paní doktorka!!!!!! Zdraví Pepíček, Besinka, Sára a Ailous.

Re: PODĚKOVÁNÍ

(M.Šikulová, 17. 11. 2016 17:11)

To já moc děkuji :-)

VŘELE DOPORUČUJI

(Soňa Stuchlová, 4. 8. 2015 14:07)

Toto je PANÍ doktorka, vždy vstřícná, úsměvavá, milá. Vždy se snaží pomoci a dělá pro zvířecí miláčky maximum. Vřele doporučuji!!!!

super péče a přístup

(Záleská, 9. 5. 2015 15:05)

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce za vysoce profesní péči o mé dva miláčky(kočinda a pes).Ani u některého "lidského" doktora se člověk nesetká s takovou péčí,přístupem,citlivostí a obrovskou snahou pomoci.Paní doktorka je opravdu profesionál a člověk na svém místě.Moc děkuji za všechno.

Re: super péče a přístup

(M.Šikulová, 25. 6. 2015 10:36)

Moc děkuji

Velké poděkování

(Trsová, 20. 6. 2015 16:30)

Chtěla bych touto cestou poděkovat -teď už i "NAŠÍ" paní doktorce,za citlivý přístup a profesionalitu,za vlídné jednání a důkladné ošetření našeho králíčka Honzíka, samozřejmě děkuji také za cenné rady . Paní doktorko,kéž by měl každý lékař takový přístup k pacientům,jako máte Vy. Ještě jednou mnohokrát děkuji, s důvěrou a klidem se na Vás vždy obrátím ,pokud to budou naši rodinní mazlíčci potřebovat.

Re: Velké poděkování

(M.Šikulová, 25. 6. 2015 10:28)

Děkuji, jsem moc ráda,že se Vám u mne v ordinaci líbilo.

neznám lepšího veterináře.

(Podskalská, 23. 6. 2015 8:01)

Jsem z Velkých Přílep a paní doktorku Šikulovou znám již několik let. Velmi pomáhala našemu pejskovi, který měl nemocné srdíčko. Udržela ho ve velmi dobré kondici téměř do 15 let a díky jí mohl vést plnohodnotný život. Dříve jsem za ní jezdila do Kralup, teď jezdím s novým pejskem do Smečna. Zase mu pomohla už jako malému štěněti, když nejdl, a ubýval na váze. Dnes je z něho krásný zdravý a veselý pejsek. Nesetkala jsem se s tím, že by její léčba nezabrala.
Léčila nám i kočičky, želvu a vždy )spěšně. Moc jí za vše děkuuji a velmi jí doporučuji.

Re: neznám lepšího veterináře.

(M.Šikulová, 25. 6. 2015 10:27)

Moc děkuji a velmi si Vašeho komentáře vážím.

nejlepší zvířecí doktor

(dolejsova, 14. 11. 2014 12:47)

Chodili jsme k pani doktorce Šikulové v Kralupech n.vlt. Moc nas mrzi, ze z Kralup odchazi. Neznam lepsiho veterinare, nez je ona. Je velký profesionál a se zvířátky umí perfektně zachàzet.

Re: nejlepší zvířecí doktor

(Vojtěchovská, 1. 12. 2014 9:47)

Však do Smečna to z Kralup není tak daleko. Já osobně jezdím z mnohem větší dálky a rozhodně nelituju ;-)

Re: nejlepší zvířecí doktor

(M.Šikulová, 2. 2. 2015 2:52)

Moc Vám děkuji a vážím si toho